DLE45PS36
XP PowerXP Power
DLE45PS36 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLE45PS36
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka LED DVR CC/CV AC/DC 24-36V 1.25A
Podatkovni listi: DLE45PS36.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DLE45PS36
Številka dela DLE45PS36 Proizvajalec XP Power
Opis LED DVR CC/CV AC/DC 24-36V 1.25A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2825 pcs Podatkovni list DLE45PS36.pdf
Utež 0.9 lb (408.23g) Napetost - izhod 24 ~ 36 V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current, Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 6.73" L x 1.78" W x 1.27" H (164.1mm x 45.3mm x 32.5mm) Serija DLE45
Ocene IP67 Moč (Watts) 45W
Druga imena 1470-2508 delovna temperatura -20°C ~ 50°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 86%
Zatemnitev - natančen opis 1.25A 24 ~ 36 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 1.25A Odobritve CE, TUV, UL