DLE60PS36
XP PowerXP Power
DLE60PS36 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLE60PS36
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka LED DVR CC/CV AC/DC 24-36V 1.65A
Podatkovni listi: DLE60PS36.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DLE60PS36
Številka dela DLE60PS36 Proizvajalec XP Power
Opis LED DVR CC/CV AC/DC 24-36V 1.65A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3115 pcs Podatkovni list DLE60PS36.pdf
Utež 0.9 lb (408.23g) Napetost - izhod 24 ~ 36 V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current, Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 6.73" L x 1.78" W x 1.27" H (164.1mm x 45.3mm x 32.5mm) Serija DLE60
Ocene IP67 Moč (Watts) 60W
Druga imena 1470-2513 delovna temperatura -20°C ~ 50°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 87%
Zatemnitev - natančen opis 1.65A 24 ~ 36 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 1.65A Odobritve CE, TUV, UL