DLE35PS36
XP PowerXP Power
DLE35PS36 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLE35PS36
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka LED DRIVER CC/CV AC/DC 24-36V 1A
Podatkovni listi: DLE35PS36.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DLE35PS36
Številka dela DLE35PS36 Proizvajalec XP Power
Opis LED DRIVER CC/CV AC/DC 24-36V 1A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3663 pcs Podatkovni list DLE35PS36.pdf
Utež 0.77 lb (349.27g) Napetost - izhod 24 ~ 36 V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current, Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Serija DLE35
Ocene IP67 Moč (Watts) 36W
Druga imena 1470-2586 delovna temperatura -20°C ~ 50°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 82%
Zatemnitev - natančen opis 1A 24 ~ 36 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 1A Odobritve CE, TUV, UL
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DLE35PS24
DLE35PS24
Proizvajalci: XP Power
Opis: LED DVR CC/CV AC/DC 16-24V 1.4A
Na zalogi: 3631 pcs
Prenesi: DLE35PS24.pdf
RFQ
DLE45PS48
DLE45PS48
Proizvajalci: XP Power
Opis: LED DRIVER CC/CV AC/DC 34-48V 1A
Na zalogi: 2918 pcs
Prenesi: DLE45PS48.pdf
RFQ
DLE30C
DLE30C
Proizvajalci: ON Semiconductor
Opis: DIODE GEN PURP 200V 3A AXIAL