DLE25PS57
XP PowerXP Power
DLE25PS57 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLE25PS57
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka LED DVR CC/CV AC/DC 40-57V .35A
Podatkovni listi: DLE25PS57.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DLE25PS57
Številka dela DLE25PS57 Proizvajalec XP Power
Opis LED DVR CC/CV AC/DC 40-57V .35A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4471 pcs Podatkovni list DLE25PS57.pdf
Utež 0.77 lb (349.27g) Napetost - izhod 40 ~ 57 V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current, Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Serija DLE25
Ocene IP67 Moč (Watts) 20W
Druga imena 1470-2583 delovna temperatura -20°C ~ 50°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 78%
Zatemnitev - natančen opis 350mA 40 ~ 57 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 350mA Odobritve CE, TUV, UL