DLE15PS500-A
XP PowerXP Power
DLE15PS500-A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLE15PS500-A
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka LED DRIVER CC AC/DC 24-30V 500MA
Podatkovni listi: DLE15PS500-A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DLE15PS500-A
Številka dela DLE15PS500-A Proizvajalec XP Power
Opis LED DRIVER CC AC/DC 24-30V 500MA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7222 pcs Podatkovni list DLE15PS500-A.pdf
Utež - Napetost - izhod 24 ~ 30 V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 264VAC Tip Constant Current
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 4.33" L x 1.38" W x 0.98" H (110.0mm x 35.0mm x 25.0mm) Serija DLE
Ocene IP67 Moč (Watts) 15W
Druga imena 1470-2360 delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OCP, SCP Učinkovitost 83%
Zatemnitev - natančen opis 500mA 24 ~ 30 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 500mA Odobritve CE, UL