DLE15PS700-A
XP PowerXP Power
DLE15PS700-A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLE15PS700-A
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka LED DRIVER CC AC/DC 14-22V 700MA
Podatkovni listi: DLE15PS700-A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DLE15PS700-A
Številka dela DLE15PS700-A Proizvajalec XP Power
Opis LED DRIVER CC AC/DC 14-22V 700MA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6197 pcs Podatkovni list DLE15PS700-A.pdf
Utež - Napetost - izhod 14 ~ 22 V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 264VAC Tip Constant Current
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 4.33" L x 1.38" W x 0.98" H (110.0mm x 35.0mm x 25.0mm) Serija DLE
Ocene IP67 Moč (Watts) 15W
Druga imena 1470-2359 delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OCP, SCP Učinkovitost 83%
Zatemnitev - natančen opis 700mA 14 ~ 22 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 700mA Odobritve CE, UL
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DLE25PS24
DLE25PS24
Proizvajalci: XP Power
Opis: LED DVR CC/CV AC/DC 16-24V 1.05A
Na zalogi: 3615 pcs
Prenesi: DLE25PS24.pdf
RFQ
DLE30C
DLE30C
Proizvajalci: ON Semiconductor
Opis: DIODE GEN PURP 200V 3A AXIAL