DLE25PS36
XP PowerXP Power
DLE25PS36 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLE25PS36
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka LED DVR CC/CV AC/DC 24-36V .7A
Podatkovni listi: DLE25PS36.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DLE25PS36
Številka dela DLE25PS36 Proizvajalec XP Power
Opis LED DVR CC/CV AC/DC 24-36V .7A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3627 pcs Podatkovni list DLE25PS36.pdf
Utež 0.77 lb (349.27g) Napetost - izhod 24 ~ 36 V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current, Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Serija DLE25
Ocene IP67 Moč (Watts) 25W
Druga imena 1470-2581 delovna temperatura -20°C ~ 50°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 80%
Zatemnitev - natančen opis 700mA 24 ~ 36 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 700mA Odobritve CE, TUV, UL