DLE35PS12
XP PowerXP Power
DLE35PS12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLE35PS12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 2.5A
Podatkovni listi: DLE35PS12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DLE35PS12
Številka dela DLE35PS12 Proizvajalec XP Power
Opis LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 2.5A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3278 pcs Podatkovni list DLE35PS12.pdf
Utež 0.77 lb (349.27g) Napetost - izhod 9 ~ 12 V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current, Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Serija DLE35
Ocene IP67 Moč (Watts) 30W
Druga imena 1470-2584 delovna temperatura -20°C ~ 50°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 80%
Zatemnitev - natančen opis 2.5A 9 ~ 12 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 2.5A Odobritve CE, TUV, UL
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DLE45PS36
DLE45PS36
Proizvajalci: XP Power
Opis: LED DVR CC/CV AC/DC 24-36V 1.25A
Na zalogi: 2825 pcs
Prenesi: DLE45PS36.pdf
RFQ
DLE30C-KC9
DLE30C-KC9
Proizvajalci: ON Semiconductor
Opis: DIODE GEN PURP 200V 3A AXIAL
Na zalogi: 5746 pcs
Prenesi: DLE30C-KC9.pdf
RFQ
DLE30C
DLE30C
Proizvajalci: ON Semiconductor