DLE35PS24
XP PowerXP Power
DLE35PS24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLE35PS24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka LED DVR CC/CV AC/DC 16-24V 1.4A
Podatkovni listi: DLE35PS24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DLE35PS24
Številka dela DLE35PS24 Proizvajalec XP Power
Opis LED DVR CC/CV AC/DC 16-24V 1.4A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3631 pcs Podatkovni list DLE35PS24.pdf
Utež 0.77 lb (349.27g) Napetost - izhod 16 ~ 24 V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current, Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Serija DLE35
Ocene IP67 Moč (Watts) 34W
Druga imena 1470-2585 delovna temperatura -20°C ~ 50°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 81%
Zatemnitev - natančen opis 1.4A 16 ~ 24 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 1.4A Odobritve CE, TUV, UL
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DLE35PS48
DLE35PS48
Proizvajalci: XP Power
Opis: LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V .7A
Na zalogi: 3577 pcs
Prenesi: DLE35PS48.pdf
RFQ
DLE30E
DLE30E
Proizvajalci: ON Semiconductor
Opis: DIODE GEN PURP 400V 3A AXIAL
Na zalogi: 4378 pcs
Prenesi: DLE30E.pdf
RFQ
DLE35PS57
DLE35PS57
Proizvajalci: XP Power
Opis: LED DVR CC/CV AC/DC 40-57V .5A
Prenesi: DLE35PS57.pdf
DLE35PS12
DLE35PS12
Opis: LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 2.5A
Prenesi: DLE35PS12.pdf
DLE30C
DLE30C
Proizvajalci: ON Semiconductor
Opis: DIODE GEN PURP 200V 3A AXIAL