DLE45PS48
XP PowerXP Power
DLE45PS48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLE45PS48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka LED DRIVER CC/CV AC/DC 34-48V 1A
Podatkovni listi: DLE45PS48.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DLE45PS48
Številka dela DLE45PS48 Proizvajalec XP Power
Opis LED DRIVER CC/CV AC/DC 34-48V 1A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2918 pcs Podatkovni list DLE45PS48.pdf
Utež 0.9 lb (408.23g) Napetost - izhod 34 ~ 48 V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current, Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 6.73" L x 1.78" W x 1.27" H (164.1mm x 45.3mm x 32.5mm) Serija DLE45
Ocene IP67 Moč (Watts) 48W
Druga imena 1470-2509 delovna temperatura -20°C ~ 50°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 87%
Zatemnitev - natančen opis 1A 34 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 1A Odobritve CE, TUV, UL