DLE45PS57
XP PowerXP Power
DLE45PS57 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLE45PS57
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka LED DVR CC/CV AC/DC 40-57V .7A
Podatkovni listi: DLE45PS57.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DLE45PS57
Številka dela DLE45PS57 Proizvajalec XP Power
Opis LED DVR CC/CV AC/DC 40-57V .7A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2956 pcs Podatkovni list DLE45PS57.pdf
Utež 0.9 lb (408.23g) Napetost - izhod 40 ~ 57 V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current, Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 6.73" L x 1.78" W x 1.27" H (164.1mm x 45.3mm x 32.5mm) Serija DLE45
Ocene IP67 Moč (Watts) 40W
Druga imena 1470-2510 delovna temperatura -20°C ~ 50°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 87%
Zatemnitev - natančen opis 700mA 40 ~ 57 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 700mA Odobritve CE, TUV, UL