DLE60PS12
XP PowerXP Power
DLE60PS12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLE60PS12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 4.2A
Podatkovni listi: DLE60PS12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DLE60PS12
Številka dela DLE60PS12 Proizvajalec XP Power
Opis LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 4.2A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2353 pcs Podatkovni list DLE60PS12.pdf
Utež 0.9 lb (408.23g) Napetost - izhod 9 ~ 12 V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current, Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 6.73" L x 1.78" W x 1.27" H (164.1mm x 45.3mm x 32.5mm) Serija DLE60
Ocene IP67 Moč (Watts) 50W
Druga imena 1470-2511 delovna temperatura -20°C ~ 50°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 86%
Zatemnitev - natančen opis 4.2A 9 ~ 12 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 4.2A Odobritve CE, TUV, UL