DLE25PS48
XP PowerXP Power
DLE25PS48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLE25PS48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V .5A
Podatkovni listi: DLE25PS48.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DLE25PS48
Številka dela DLE25PS48 Proizvajalec XP Power
Opis LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V .5A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4198 pcs Podatkovni list DLE25PS48.pdf
Utež 0.77 lb (349.27g) Napetost - izhod 34 ~ 48 V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current, Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Serija DLE25
Ocene IP67 Moč (Watts) 24W
Druga imena 1470-2582 delovna temperatura -20°C ~ 50°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 80%
Zatemnitev - natančen opis 500mA 34 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 500mA Odobritve CE, TUV, UL
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DLE35PS24
DLE35PS24
Proizvajalci: XP Power
Opis: LED DVR CC/CV AC/DC 16-24V 1.4A
Na zalogi: 3631 pcs
Prenesi: DLE35PS24.pdf
RFQ
DLE15PS500-A
DLE15PS500-A
Proizvajalci: XP Power
Opis: LED DRIVER CC AC/DC 24-30V 500MA
Na zalogi: 7222 pcs
Prenesi: DLE15PS500-A.pdf
RFQ
DLE30C
DLE30C
Proizvajalci: ON Semiconductor
Opis: DIODE GEN PURP 200V 3A AXIAL