ESDA25SC6Y
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA25SC6Y
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 24V 51V SOT23-6
Podatkovni listi: ESDA25SC6Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA25SC6Y
Številka dela ESDA25SC6Y Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 24V 51V SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 163969 pcs Podatkovni list ESDA25SC6Y.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 24V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 51V
Napetost - razčlenitev (min) 25V Enosmerni kanali 4
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6
Serija Automotive, AEC-Q101, ESDAY, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 300W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SOT-23-6 Druga imena 497-13421-1
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -