ESDA37WY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA37WY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA37WY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka AUTOMOTIVE DUAL TRANSIL™ A
Podatkovni listi: ESDA37WY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA37WY
Številka dela ESDA37WY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis AUTOMOTIVE DUAL TRANSIL™ A Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 198247 pcs Podatkovni list ESDA37WY.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 36V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 37V Enosmerni kanali 2
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOT-323-3
Serija Automotive, AEC-Q101, ESDAY, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 300W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer SC-70, SOT-323 Druga imena 497-18147-6
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.3A (8/20µs)