ESDA5V3SC5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA5V3SC5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA5V3SC5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 3V SOT23-5L
Podatkovni listi: ESDA5V3SC5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA5V3SC5
Številka dela ESDA5V3SC5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 3V SOT23-5L Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 931652 pcs Podatkovni list ESDA5V3SC5.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 3V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 5.3V Enosmerni kanali 4
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5L
Serija ESDA, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 500W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Druga imena 497-7746-2
ESDA5V3SC5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Tip montaže Surface Mount