ESDA5V3L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA5V3L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA5V3L
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 3V SOT23-3
Podatkovni listi: ESDA5V3L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA5V3L
Številka dela ESDA5V3L Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 3V SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 204864 pcs Podatkovni list ESDA5V3L.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 3V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 5.3V Enosmerni kanali 2
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3
Serija ESDA, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 300W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Druga imena 497-6632-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount