ESDA5V3SC6Y
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA5V3SC6Y
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 3V 21V SOT23-6
Podatkovni listi: ESDA5V3SC6Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA5V3SC6Y
Številka dela ESDA5V3SC6Y Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 3V 21V SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 216181 pcs Podatkovni list ESDA5V3SC6Y.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 3V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21V
Napetost - razčlenitev (min) 5.3V Enosmerni kanali 4
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6
Serija Automotive, AEC-Q101, ESDAY, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 400W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SOT-23-6 Druga imena 497-13422-1
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 22A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -