ESDA6V1-5T6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA6V1-5T6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA6V1-5T6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 3V 6UDFN
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA6V1-5T6
Številka dela ESDA6V1-5T6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 3V 6UDFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 183468 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 3V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 6.1V Enosmerni kanali 5
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja 6-UDFN (1x1)
Serija ESDA, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 35W Pakiranje Cut Tape (CT)