ESDA6V1BC6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA6V1BC6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 5V SOT23-6
Podatkovni listi: ESDA6V1BC6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA6V1BC6
Številka dela ESDA6V1BC6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 5V SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 739700 pcs Podatkovni list ESDA6V1BC6.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 6.1V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6 Serija ESDA, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 80W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOT-23-6
Druga imena 497-6635-2
ESDA6V1BC6-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)