ESDA6V1M6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA6V1M6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA6V1M6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 3V 6UQFN
Podatkovni listi: ESDA6V1M6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA6V1M6
Številka dela ESDA6V1M6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 3V 6UQFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 195283 pcs Podatkovni list ESDA6V1M6.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 3V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 6.1V Enosmerni kanali 4
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja 6-µQFN (1.45x1.0)
Serija ESDA, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 100W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 6-UFDFN Druga imena 497-7226-6
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Zmogljivost @ Pogostost 70pF @ 1MHz