ESDA6V1SC6Y
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA6V1SC6Y
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 5.2V 19V SOT23-6
Podatkovni listi: ESDA6V1SC6Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA6V1SC6Y
Številka dela ESDA6V1SC6Y Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 5.2V 19V SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 672328 pcs Podatkovni list ESDA6V1SC6Y.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 5.2V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19V
Napetost - razčlenitev (min) 6.1V Enosmerni kanali 4
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6
Serija Automotive, AEC-Q101, ESDAY, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 400W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-6 Druga imena 497-13409-2
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -
Številka osnovnega dela ESDA6V1 Aplikacije Automotive
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ESDA6V1SC6
ESDA6V1SC6
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 5.25V SOT23-6