ESDA6V1U1RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA6V1U1RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA6V1U1RL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 5V 8SOIC
Podatkovni listi: ESDA6V1U1RL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA6V1U1RL
Številka dela ESDA6V1U1RL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 5V 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84604 pcs Podatkovni list ESDA6V1U1RL.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 6.1V Enosmerni kanali 6
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija ESDA, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 200W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 497-3711-1