ESDA8P80-1U1M
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA8P80-1U1M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA8P80-1U1M
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 3.3VWM 13.2VC 2QFN
Podatkovni listi: 1.ESDA8P80-1U1M.pdf2.ESDA8P80-1U1M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
16000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA8P80-1U1M
Številka dela ESDA8P80-1U1M Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 3.3VWM 13.2VC 2QFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 801309 pcs Podatkovni list 1.ESDA8P80-1U1M.pdf2.ESDA8P80-1U1M.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 6.9V
Napetost - razčlenitev (min) 6.3V Napetost - razčlenitev 1610
Tip Zener Serija ESDA
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 1100W (1.1kW) Power - Peak Pulse 80A (8/20µs)
Polarizacija 2-UDFN Druga imena 497-16914-2
ESDA8P80-1U1M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca ESDA8P80-1U1M
Opis TVS DIODE 3.3VWM 13.2VC 2QFN Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.2V