ESDA7P60-1U1M
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA7P60-1U1M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA7P60-1U1M
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 5V 11.6V 1610
Podatkovni listi: ESDA7P60-1U1M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
16000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA7P60-1U1M
Številka dela ESDA7P60-1U1M Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 5V 11.6V 1610 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 883795 pcs Podatkovni list ESDA7P60-1U1M.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 11.6V
Napetost - razčlenitev (min) 6.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja 1610
Serija ESDA Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 700W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1610 Metric) Druga imena 497-16253-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 60A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -