ESDA6V1S3RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA6V1S3RL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 5.25V 20SO
Podatkovni listi: ESDA6V1S3RL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA6V1S3RL
Številka dela ESDA6V1S3RL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 5.25V 20SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3368 pcs Podatkovni list ESDA6V1S3RL.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 5.25V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 6.1V Enosmerni kanali 18
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja 20-SO
Serija ESDA, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 200W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Druga imena 497-6636-1