ESDA37LY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA37LY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka AUTOMOTIVE DUAL TRANSIL™ A
Podatkovni listi: ESDA37LY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA37LY
Številka dela ESDA37LY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis AUTOMOTIVE DUAL TRANSIL™ A Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 832231 pcs Podatkovni list ESDA37LY.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 36V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 37V Enosmerni kanali 2
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOT-23
Serija Automotive, AEC-Q101, ESDAY, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 300W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Druga imena 497-18137-2
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.3A (8/20µs)