ESDA25P35-1U1M
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA25P35-1U1M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA25P35-1U1M
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 22V 41V 1610
Podatkovni listi: 1.ESDA25P35-1U1M.pdf2.ESDA25P35-1U1M.pdf3.ESDA25P35-1U1M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA25P35-1U1M
Številka dela ESDA25P35-1U1M Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 22V 41V 1610 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - povratni odklop (tip) 22V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 41V
Napetost - razčlenitev (min) 23.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja 1610
Serija ESDA Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1400W (1.4kW) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2-UDFN Druga imena 497-16913-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -