ESDA25B1RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA25B1RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA25B1RL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 24V 8SOIC
Podatkovni listi: ESDA25B1RL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA25B1RL
Številka dela ESDA25B1RL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 24V 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 376258 pcs Podatkovni list ESDA25B1RL.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 24V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 25V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija ESDA, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 150W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 497-2488-2 delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) -
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 6
Številka osnovnega dela ESDA25 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ESDA25SC6
ESDA25SC6
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 24V SOT23-6
Na zalogi: 118754 pcs
Prenesi: ESDA25SC6.pdf
RFQ
ESDA22P150-1U3M
ESDA22P150-1U3M
Opis: HIGH POWER TRANSIENT VOLTAGE SUP
Na zalogi: 198994 pcs
Prenesi: ESDA22P150-1U3M.pdf
RFQ
ESDA25B1
ESDA25B1
Opis: TVS DIODE 24V 8SOIC