ESDA19SC6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA19SC6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 15V SOT23-6
Podatkovni listi: ESDA19SC6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA19SC6
Številka dela ESDA19SC6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 15V SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 231578 pcs Podatkovni list ESDA19SC6.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 15V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 19V Enosmerni kanali 4
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6
Serija ESDA, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 300W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SOT-23-6 Druga imena 497-10700-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Tip montaže Surface Mount