ESDA17SC6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA17SC6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 14V SOT23-6
Podatkovni listi: ESDA17SC6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA17SC6
Številka dela ESDA17SC6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 14V SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 299560 pcs Podatkovni list ESDA17SC6.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 14V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 17V Enosmerni kanali 4
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6
Serija ESDA, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 300W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)