ESDA17-5SC6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA17-5SC6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 14V SOT23-6
Podatkovni listi: ESDA17-5SC6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA17-5SC6
Številka dela ESDA17-5SC6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 14V SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 185213 pcs Podatkovni list ESDA17-5SC6.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 14V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 17V Enosmerni kanali 5
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6
Serija ESDA, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 150W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer SOT-23-6 Druga imena 497-7225-6
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount