ESDA14V2SC5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA14V2SC5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA14V2SC5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 12V SOT23-5L
Podatkovni listi: ESDA14V2SC5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA14V2SC5
Številka dela ESDA14V2SC5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 12V SOT23-5L Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 417021 pcs Podatkovni list ESDA14V2SC5.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 14.2V Enosmerni kanali 4
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5L
Serija ESDA, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 300W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Druga imena 497-7744-2
ESDA14V2SC5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Tip montaže Surface Mount