ESDA14V2-2BF3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA14V2-2BF3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA14V2-2BF3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 12V 4FLIPCHIP
Podatkovni listi: ESDA14V2-2BF3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA14V2-2BF3
Številka dela ESDA14V2-2BF3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 12V 4FLIPCHIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1065406 pcs Podatkovni list ESDA14V2-2BF3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 14.2V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja 4-FlipChip (0.77x0.77) Serija ESDA, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 50W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-WFBGA, FCBGA
Druga imena 497-14159-2
ESDA14V2-2BF3-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)