ESDA14V2SC6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA14V2SC6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 12V SOT23-6
Podatkovni listi: ESDA14V2SC6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA14V2SC6
Številka dela ESDA14V2SC6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 12V SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 385920 pcs Podatkovni list ESDA14V2SC6.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 14.2V Enosmerni kanali 4
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6
Serija ESDA, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 300W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-6 Druga imena 497-7745-2
ESDA14V2SC6-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Zmogljivost @ Pogostost -
Številka osnovnega dela ESDA14V2 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ESDA17P50-1U1M
ESDA17P50-1U1M
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 15V 26.5V 1610
Na zalogi: 648532 pcs
Prenesi: ESDA17P50-1U1M.pdf
RFQ
ESDA14V2SC6Y
ESDA14V2SC6Y
Opis: TVS DIODE 12V 35V SOT23-6