ESDA14V2SC5Y
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA14V2SC5Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA14V2SC5Y
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 12V 35V SOT23-5
Podatkovni listi: 1.ESDA14V2SC5Y.pdf2.ESDA14V2SC5Y.pdf3.ESDA14V2SC5Y.pdf4.ESDA14V2SC5Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA14V2SC5Y
Številka dela ESDA14V2SC5Y Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 12V 35V SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35V
Napetost - razčlenitev (min) 14.2V Enosmerni kanali 4
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5
Serija Automotive, AEC-Q101, ESDAY, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 300W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 Druga imena 497-13408-2
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -