ESDA25B1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA25B1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA25B1
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 24V 8SOIC
Podatkovni listi: ESDA25B1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA25B1
Številka dela ESDA25B1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 24V 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 146426 pcs Podatkovni list ESDA25B1.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 24V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 25V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija ESDA, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 150W
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)