ESDA25LY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA25LY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA25LY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 24V 43V SOT23-3
Podatkovni listi: ESDA25LY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA25LY
Številka dela ESDA25LY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 24V 43V SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 793678 pcs Podatkovni list ESDA25LY.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 24V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 43V
Napetost - razčlenitev (min) 25V Enosmerni kanali 2
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3
Serija Automotive, AEC-Q101, ESDAY, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 300W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Druga imena 497-10785-2
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -
Številka osnovnega dela ESDA25 Aplikacije Automotive
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ESDA25SC6Y
ESDA25SC6Y
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 24V 51V SOT23-6
Na zalogi: 163969 pcs
Prenesi: ESDA25SC6Y.pdf
RFQ
ESDA25-4BP6
ESDA25-4BP6
Opis: TVS DIODE 24V SOT666
Na zalogi: 196352 pcs
Prenesi: ESDA25-4BP6.pdf
RFQ
ESDA25L
ESDA25L
Opis: TVS DIODE 24V SOT23-3