ESDA25W5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA25W5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESDA25W5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 24V SOT323-5
Podatkovni listi: ESDA25W5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESDA25W5
Številka dela ESDA25W5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 24V SOT323-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 970702 pcs Podatkovni list ESDA25W5.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 24V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 25V Enosmerni kanali 4
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOT-323-5
Serija ESDA, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 150W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Druga imena 497-16158-2
ESDA25W5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount