STPS8H100G
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS8H100G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS8H100G
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 100V 8A D2PAK
Podatkovni listi: STPS8H100G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS8H100G
Številka dela STPS8H100G Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 8A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74956 pcs Podatkovni list STPS8H100G.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 710mV @ 8A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-14799-5
STPS8H100G-ND
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 100V 8A Surface Mount D2PAK
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 4.5µA @ 100V Tok - Povprečni popravek (Io) 8A