STPS8L30B-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS8L30B-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS8L30B-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 30V 8A DPAK
Podatkovni listi: STPS8L30B-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS8L30B-TR
Številka dela STPS8L30B-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 30V 8A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 239995 pcs Podatkovni list STPS8L30B-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 490mV @ 8A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-3222-2
STPS8L30BTR
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 30V 8A Surface Mount DPAK
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1mA @ 30V Tok - Povprečni popravek (Io) 8A