STPS8L30DEE-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS8L30DEE-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS8L30DEE-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 30V 8A POWERFLAT
Podatkovni listi: STPS8L30DEE-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS8L30DEE-TR
Številka dela STPS8L30DEE-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 30V 8A POWERFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 161577 pcs Podatkovni list STPS8L30DEE-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 500mV @ 8A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (3.3x3.3) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerTDFN Druga imena 497-13332-2
STPS8L30DEETR
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 30V 8A Surface Mount PowerFlat™ (3.3x3.3)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1mA @ 30V Tok - Povprečni popravek (Io) 8A