STPS8H100G-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS8H100G-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS8H100G-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 100V 8A D2PAK
Podatkovni listi: STPS8H100G-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS8H100G-TR
Številka dela STPS8H100G-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 8A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77164 pcs Podatkovni list STPS8H100G-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 710mV @ 8A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-7571-1
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 100V 8A Surface Mount D2PAK
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 4.5µA @ 100V Tok - Povprečni popravek (Io) 8A