STPS8H100DEE-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS8H100DEE-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS8H100DEE-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 100V 8A POWERFLAT
Podatkovni listi: STPS8H100DEE-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS8H100DEE-TR
Številka dela STPS8H100DEE-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 8A POWERFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58040 pcs Podatkovni list STPS8H100DEE-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 820mV @ 8A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (3.3x3.3) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-PowerTDFN Druga imena 497-13331-1
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 100V 8A Surface Mount PowerFlat™ (3.3x3.3)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 4.5µA @ 100V Tok - Povprečni popravek (Io) 8A