STPS80H100TV
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS80H100TV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS80H100TV
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE MODULE 100V 40A ISOTOP
Podatkovni listi: STPS80H100TV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS80H100TV
Številka dela STPS80H100TV Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE MODULE 100V 40A ISOTOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3837 pcs Podatkovni list STPS80H100TV.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 780mV @ 40A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja ISOTOP® Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer ISOTOP Druga imena 497-5402-5
STPS80H100TV-ND
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 2 Independent
natančen opis Diode Array 2 Independent Schottky 100V 40A Chassis Mount ISOTOP Trenutna - povratna puščanja @ Vr 20µA @ 100V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 40A