STPS80L30CY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS80L30CY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS80L30CY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V MAX247
Podatkovni listi: STPS80L30CY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS80L30CY
Številka dela STPS80L30CY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V MAX247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13643 pcs Podatkovni list STPS80L30CY.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 480mV @ 40A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja MAX247™ Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 40A Through Hole TO-247-3
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 4mA @ 30V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 40A