STPS8H100D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS8H100D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS8H100D
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO220AC
Podatkovni listi: STPS8H100D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS8H100D
Številka dela STPS8H100D Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO220AC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91881 pcs Podatkovni list STPS8H100D.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Schottky Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 8A
Napetost - razčlenitev TO-220AC Serija -
RoHS Status Tube Povratni čas obnovitve (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F - Polarizacija TO-220-2
Druga imena 497-2737-5 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca STPS8H100D
Razširjen opis Diode Schottky 100V 8A Through Hole TO-220AC Konfiguracija diode 4.5µA @ 100V
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO220AC Trenutna - povratna puščanja @ Vr 710mV @ 8A
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 100V Capacitance @ Vr, F 175°C (Max)