STD45P4LLF6AG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD45P4LLF6AG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD45P4LLF6AG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET P-CH 40V 50A DPAK
Podatkovni listi: STD45P4LLF6AG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD45P4LLF6AG
Številka dela STD45P4LLF6AG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET P-CH 40V 50A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119106 pcs Podatkovni list STD45P4LLF6AG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±18V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija Automotive, AEC-Q101, STripFET™ F6 Rds On (Max) @ Id, Vgs 15 mOhm @ 25A, 10V
Odmik moči (maks.) 58W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-15965-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3525pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 65.5nC @ 10V
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 40V
natančen opis P-Channel 40V 50A (Tc) 58W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 50A (Tc)