STD45N10F7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD45N10F7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD45N10F7
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 45A DPAK
Podatkovni listi: STD45N10F7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD45N10F7
Številka dela STD45N10F7 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 100V 45A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35533 pcs Podatkovni list STD45N10F7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) 20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija DeepGATE™, STripFET™ VII Rds On (Max) @ Id, Vgs 18 mOhm @ 22.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 60W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-14532-1
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1640pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 25nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 45A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 45A (Tc)