STD40NF03LT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD40NF03LT4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD40NF03LT4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 40A DPAK
Podatkovni listi: STD40NF03LT4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD40NF03LT4
Številka dela STD40NF03LT4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 40A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125301 pcs Podatkovni list STD40NF03LT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 11 mOhm @ 20A, 10V
Odmik moči (maks.) 80W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1440pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 5V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V natančen opis N-Channel 30V 40A (Tc) 80W (Tc) Surface Mount DPAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)